Ceník

DROBNÉ SPOTŘEBIČE

Základní hodinová sazba: 650 Kč. Minimální částka za opravu: 650 Kč. Záloha na opravu ( malé spotřebiče ): 650 Kč. V případě, když bude technikem zjištěno, že je spotřebič neopravitelný nebo náklady na opravu převyšují cenu nového spotřebiče a zákazník si nepřeje dokončení opravy, tak tato částka pokrývá náklady servisu na:

 

  • rozebrání spotřebiče
  • zjištění závady
  • opětovné smontování přístroje
  • vypsání Montážního listu, nebo protokolu o likvidaci spotřebiče
  • ekologickou likvidaci

V případě nevyzvednutí spotřebiče v daném termínu bude po třiceti dnech od dokončení opravy zákazník písemně vyzván k vyzvednutí spotřebiče a zároveň mu bude účtováno skladné v částce deset korun za každý den. V případě nevyzvednutí zakázky do šesti měsíců od dokončení opravy bude spotřebič komisně prodán nebo sešrotován.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH a platné DPH od 1.1.2022 pro tuto službu je 21%.

 


VELKÉ SPOTŘEBIČE

Ceník práce: Základní hodinová sazba u volně stojících spotřebičů činní 650 Kč, u vestavných spotřebičů 800 Kč + jednorázový příplatek 177 Kč za demontáž a montáž vestavného spotřebiče z linky - za jeden spotřebič a na první nájezd se počítá vždy celá hodina a dále se řídí ceníkem praci. Viz Ceník Candy Servis Milan Wlazlo (Zjištění závady u zákazníka se počítá 650,- Kč + doprava + DPH).

U opravy typu "Expres oprava" - jde o opravu do 4 hod. od nahlášení na žádost zákazníka. Je jednotná cena 2 000 Kč bez DPH po Ostravě. Mimo Ostravu do 50Km je účtováno 3 500 Kč bez DPH. U opravy "Expres oprava" se už neúčtuje cestovné.

Záloha na opravu: Bez dopravy / s dopravou: 650,- Kč / 1100,- Kč
V případě, když bude technikem zjištěno, že je spotřebič neopravitelný nebo náklady na opravu převyšují cenu nového spotřebiče a zákazník si nepřeje dokončení opravy, tak tato částka pokrývá náklady servisu na:

 

  • rozebrání spotřebiče
  • zjištění závady
  • ekologickou likvidaci
  • vypsání Montážního listu nebo protokolu o likvidaci spotřebiče

Cestovní náklady: Cena zahrnuje náklady na provoz vozidla pro jednu cestu tam a zpět, včetně ztrátového času.

 

Typ vozidla Ostrava Havířov, Frýdek Místek, Hlučín, Bohumín, Mošnov Karviná, Orlová, Český Těšín, Frýdlant nad Ostravicí, Příbor, Opava Třinec, Jablůnkov, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm Nad 100km
osobní vůz 450Kč 450Kč 600 Kč 1125Kč 8,50 Kč / km + 600,-Kč ztrátový čas

 

V případě nevyzvednutí spotřebiče v daném termínu bude po třiceti dnech od dokončení opravy zákazník písemně vyzván k vyzvednutí spotřebiče a zároveň mu bude účtováno skladné v částce 15 Kč / den.V případě nevyzvednutí zakázky do šesti měsíců od dokončení opravy bude spotřebič komisně prodán nebo sešrotován.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH a platné DPH od 1.1.2022 pro tuto službu je 21%

Copyright © 1995 - 2023