O nás

Firma WlazloMW byla založena 1.10.1991. Měla jediného zaměstnance a sídlila v Ostravě-Výškovicích na adrese 29. dubna 9, kde využívala malé prostory k opravám elektrospotřebičů.

V těchto začátcích firma uzavřela smlouvu o provádění záručního servisu se značkou ROMO. V průběhu roku 1992 firma zřídila provozovnu v Ostravě-Hrabůvce na adrese Zlepšovatelů 13 a tam setrvala až do roku 1999. Postupně jsme uzavírali smlouvy na servis dalších značek: ROMO-Zerowatt, Candy, Iberna, Hoover, AEG, Zanussi, Electrolux, Whirlpool atd. V průběhu roku 1999 se firma přestěhovala do prostor na ulici Volgogradské v Ostravě-Zábřehu, kde působila do 1.8.2002. V roce 1999 jsme se stali autorizovaným servisem značek Bosch a Siemens. Naší firmě byl svěřen mapový úsek od Ostravy, přes Bohumín, Orlovou, Karvinou, Český Těšín, Havířov, Frýdek - Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Třínec, Jablunkov, Bílá, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Příbor, Mošnov, Bílovec, Opava, Hať, Bolatice, Horní Benešov a Hlučín.

Naše firma se rozrostla o dalšího stálého zaměstnance, dále spolupracuje s pěti externími mechaniky, aby pokryla oblast a zajistila kvalitní servis na Ostravsku i jeho okolí. Firma aktivně působí až po Jablunkov, Karvinou, Orlovou, Český Těšín, Karvinou, Frýdecko a okolí.

V roce 2012 se firma WlazloMW rozdělila na WlazloMW a Candy Servis Milan Wlazlo

 

Copyright © 1995 - 2023